برگزاری نخستین دوره مسابقه دوی کوهستان قهرمانی استان کهگیلویه و بویراحمد

نخستین همایش تجلیل از پیشکسوتان کوهنوردی کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد
1398-04-02
کارکنان اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد در همایش کوهپیمایی شرکت نمودند
1398-04-02

برگزاری نخستین دوره مسابقه دوی کوهستان قهرمانی استان کهگیلویه و بویراحمد

روابط عمومی هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان کهگیلویه و بویراحمد:  نخستین دوره مسابقه دوی کوهستان قهرمانی استان صبح روز جمعه 98/03/31 در یاسوج برگزار گردید.
رئیس هیئت کوهنوردی وصعودهای ورزشی کهگیلویه وبویراحمد گفت: نخستین دوره مسابقه دوی کوهستان همزمان با هفته مبارزه با مواد مخدر و با هدف رقابت سالم،شناسایی استعدادهای برتر این رشته نوپا ومشخص نمودن تیم منتخب استان جهت اعزام به مسابقات کشوری در یاسوج برگزار گردید.
محمود قلی پور گفت: در این دوره از مسابقات 50 نفرشرکت کننده از مناطق مختلف استان واستانهای همجوار در دو بخش آقایان بانوان مسیر 9 کیلومتری ابتدای پارک جنگلی یاسوج تا ارتفاعات مشرف به آن را دویدند.
وی ضمن قدردانی ویژه از مدیر باشگاه ورزشی دنالی که تهیه جوایز این دوره از مسابقات را عهده دار شدند وهمچنین همکاری فروشگاه ورزشی کوهستان در اجرای این برنامه گفت: باشگاه های ورزشی نقش بسیار مهمی درآموزش ، توسعه وترویج ورزش همگانی و بخصوص کوهنوردی و رشته های زیر مجموعه ان دارند.
شادمان گودرزی معاون توسعه ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان نیز با اشاره به حضور تعداد زیادی از ورزشکاران هم استانی در تیم های ملی، درآئین اهدای جوایز این مسابقات گفت: طی دو سال اخیر فعالیتهای بسیار خوبی در هیئتهای ورزشی استان به ویژه هیئت کوهنوردی صورت گرفته که امید می رود این ورزش مفرح در جامعه وخانواده ها نهادینه وهمگانی شود.
در این دوره از مسابقات، آقایان امیرآذریان-موسی بخشی - یوسف کاظمی – عبدالرسول کریمیان – یوسف آذریان و محمد خرم روز وخانم ها زینب خرم روز- مریم جوکار - فاطمه صفوی – سکینه بختیاری اصل – فاطمه انبازپور و سارا احسانی به ترتیب عناوین اول تا ششم را در دو بخش زنان و مردان، کسب کردند و به 6 نفر برتر هر گروه جوایز نفیسی اهدا شد. مرحله کشوری این مسابقات مرداد ماه امسال برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *